OPINIE

42

★★★★★
5 5 1
Wesele z Jasła na bardzo długo pozostanie hitem wśród znajomych i rodziny - dzięki Wam moi drodzy! Najlepsza oprawa muzyczna, najlepsze utwory i najwspanialsi ludzie, którzy sprawili, że zarówno Goście, jak i Młodzi bawili się WYBORNIE! Zespół godny polecenia! Z chęcią powtórzyłabym imprezę po to, żeby znów pobawić się przy Waszej Muzyce! Gorące pozdrowienia!

41

★★★★★
5 5 1
Najlepsi z najlepszych! Dziękujemy za profesjonalną oprawę muzyczną naszego wesela w Wojanowie! Jak zawsze byliście THE BEST Do zobaczenia następnym razem! Pozdrawiamy :)

39

★★★★★
5 5 1
Bez wątpienia zespół Introband jest godny polecenia. Zdecydowaliśmy się trochę w ciemno, nie znając ekipy wcześniej i absolutnie nie żałujemy. Nasi goście byli zachwyceni, a my... przez 7 lat związku nie przetańczyliśmy ze sobą na weselach tyle co na naszym własnym :) Panowie było genialnie, jeszcze raz bardzo dziękujemy.

38

★★★★★
5 5 1
Przygotowując nasz ślub chcieliśmy, by wszystko grało:) Jesteśmy zawodowymi muzykami i aspekt muzyczny ślubu i wesela był dla nas bardzo ważny. Trudno bylo znaleźć zespół, który by nas zadowolił. Intro Band spisał się świetnie. Nawet gdy już nie miałam siły tańczyć, to noga sama chodziła pod stołem - brawo za dobór tanecznego repertuaru. Bardzo porządnie zrobione aranże, bardzo sprawny wokalista. Cieszymy się, że nasz najpikniejszy dzień ozdobili swoją muzyką. Miło było Was poznać, bardzo dziękujemy, a wszystkim potencjalnym klientom polecamy gorąco INTRO BAND!

37

★★★★★
5 5 1
Pozdrawiamy grupę Introband i dziękujemy za fantastyczną oprawę naszego wesela. Nowożeńcy Pogoria

36

★★★★★
5 5 1
Siema ludzie! Oto super BAND! Polecam na wszystkie imprezy! Oni nigdy nie zawiodą i rozkręcą każde party :) POZDRAWIAM EKIPE i czekam na kolejne DEMO-SONGI! Pozdro!

35

★★★★★
5 5 1
Tu nowożeńcy z Sośnicowic, hotel Silvia. Dziękujemy! To słowo najlepiej oddaje, to co dla nas zrobiliście! Było fantastycznie! Jeżeli ktoś mówi, że najlepiej w życiu się bawił na własnym weselu - to jest to najlepsza wizytówka dla zespołu, który obsługiwał to wesele. Pełny profesjonalizm, wyczucie chwili i cudny głos wokalisty - bezcenne na tak ważnej imprezie. Sami znaleźliśmy Was bez polecenia, ale teraz to my będziemy polecać wszystkim WAS. Jeszcze raz dziękujemy! Ania i Sławek Siedzińscy

40

★★★★★
5 5 1
Z wielką przyjemnością pragniemy bardzo podziękować za oprawę muzyczną wesela, która zdaniem naszym jak i gości była na najwyższym poziomie. Panowie są profesjonalistami w każdym calu. Z czystym sumieniem polecamy zespół Introband!

Imię
Email
Nr tel
Rating
Opis